4 דרכים לייצר את המכירות המקוונות הראשונות שלכם

כך תשיגו מכירות ראשונות לעסק המקוון שלכם בצורה פשוטה ובזמן קצר

המטרה שהכי קשה להשיג כשמשיקים עסק של מסחר אלקטרוני, הוא יצירת המכירות המקוונות הראשונות שלו.
המכירות הראשונות הן אלו שמניעות את העסק ועוזרות לו לצבור תאוצה, אך לא תמיד קל להשיג אותן, ולרוב הן אפילו יהיו הגורם הכי קשה להשגה בעסק שכזה.
במדריך שלפניכם נציג 4 דרכי פעולה די פשוטות, שיסייעו לכם לצבור לקוחות ומכירות מקוונות ראשונות לעסק.

תחרות נושאת פרסים לקידום המכירות מקוונת

פרסים תמיד היו דרך נהדרת לסקרן ולמשוך קהל לעסק מקוון – תחרות או מבצע כלשהו שינוהל בצורה נכונה יוכל לסייע לצבור לא מעט תנועה ראשונית לעסק, ובמיוחד כאשר מדובר באתר עסק של חנות אינטרנטית שמבוסס על מכירות נטו.
תחרות עם פרסים תוכל להפיץ את השמועה על החנות שלכם, ולהרחיב את הנוכחות והידיעה עליה ועל מוצריה ברחבי הרשת.

פרסום המוצרים המקוונים שלכם בפייסבוק

פלטפורמת הפרסום של פייסבוק מאפשרת למקד קהלים ספציפיים לפי כמה פרמטרים, והיא בהחלט מהווה ערוץ ששווה לכל יזם אלקטרוני לנסות. באמצעות התכונות הרבות של הפלטפורמה, תוכלו למקד את העסק לקהל שיתאים לכם לפי מיקום, טווח גילאים, תחומי עניין, ועוד.
יחד עם זאת – לפני תחילת השימוש בפלטפורמה יהיה עליכם לקחת בחשבון שהלקוחות שיגיעו בהתחלה לא בהכרח יהיו קהל היעד שלכם, אך זכרו שזוהי רק ההתחלה, ועם הזמן תוכלו ללמוד איך לבחור פרמטרים שימשכו קהל שיתאים לכם ב 100%.

פרסום דרך חשבונות אינסטגרם גדולים

בשנים האחרונות, גם אפליקציית אינסטגרם הפכה לפלטפורמת פרסום מוצלחת.
תמיד תוכלו לפרסם בה מודעות שיווקיות רגילות, אבל דרך אפילו יותר מוצלחת לפרסום העסק ויצירת מכירות מקוונות היא חשבונות מרובי עוקבים, שיעשו את העבודה הזאת בשבילכם. שיטת פרסום מאוד פופולארית שצמחה באינסטגרם (שאפילו המותגים הגדולים ביותר משתמשים בה) היא פנייה לחשבונות חזקים בעלי עשרות עד מאות אלפי עוקבים, ותשלום עבור "רכישה" של פוסט ממומן אצלם.
טווחי המחירים לפרסום כזה משתנים בהתאם לפופולריות החשבון וכמות העוקבים שלו, אבל במקרים רבים העלויות יכולות להיות אפילו יותר זולות משל ערוצי פרסום אחרים.

פרסום בגוגל Ads

הדרך הכי מוכרת לפרסום והגברת מכירות מקוונות – פלטפורמת גוגל Ads.
הפרסום בפלטפורמה זו נעשה ע"ב חיפוש מילות מפתח כך שבמידה ואתם מוכרים מוצר חדש ולא מוכר הוא יהיה פחות יעיל, אך במידה ואתם כן מספקים שירות או מוצר מוכרים, הערוץ הזה יהווה דרך מצוינת ויעילה מאוד לפרסום העסק המקוון שלכם.
בדומה לפרסום בפייסבוק ייתכן וגם כאן לא יהיה לכם קל להשיג את קהל היעד הרלוונטי, אבל עם הזמן תוכלו ללמוד איך למקד את המודעות כדי להגיע ולמשוך את הקהל הנכון.