ייעוץ עסקי

שיפור תהליכים עסקיים על ידי ייעוץ עסקי מקצועי

יש לכם עסק פרטי ואתם מעוניינים לקדם אותו? להרוויח יותר ולשפר אותו? ייעוץ עסקי הוא הפתרון האידיאלי. המאמר יתאר כיצד ייעוץ עסקי מקצועי יכול לשפר תהליכים עסקיים בפתיחת עסקים חדשים, עסקים קיימים ועסקים המצויים במשבר.

 

ייעוץ עסקי לפתיחת עסק חדש

כדי לפתוח עסק חדש צריך חזון וגיוס כספים. שני הדברים הללו הם הכרחיים אך לא מספיקים. הם צריכים להיות משולבים בתוכנית פעולה שתפיק רווחים ותשווק באופן נכון. רוב האנשים שפותחים עסק פונים לבנק לקבלת הלוואה אך צריכים להוכיח שאכן יוכלו להחזיר אותה ולממש את חזונם. לפיכך, יש צורך בליווי שירותי ייעוץ עסקי שתבנה תכנית בה בעל העסק יגשים את מטרותיו. הייעוץ העסקי יקל על פתיחת העסק באופן משמעותי בעיקר מעצם העובדה של יועץ העסקי יש ניסיון והצלחות קודמות. כלומר, המשך קיום העסק תלוי ביצירת אסטרטגיה עסקית בהן ינקוט בעל העסק ולשם כך קיים הייעוץ.

 

מהו תהליך הליווי העסקי?

עוד בבניית החזון וגיוס הכספים לפתיחת העסק ניתן להסתייע בייעוץ עסקי מקצועי. לעיתים טועים בגיוס הכספים עוד לפני שיודעים אם העסק יהיה מספיק רווחי כדי להחזיר את ההלוואות. בשל עובדה זו, הליווי העסקי צריך להיות מהרגע הראשון בו בונים תכנית עסקית המסייעת גם בבחירת הגורמים המלווים. מעבר לחלק הכלכלי מתווסף החלק הרגשי. בעת פתיחת עסק נתונים ללחץ גדול ותחושות שיש לשתף עם גורם המבין ענין. הייעוץ העסקי מעניק כתף לכל הדאגות העסקיות ועוזר לתכנן תוך הרגעה ותרומה בתחום.

 

ייעוץ עסקי לעסק קיים

בעל עסק קיים מרגיש שהעסק שלו לא מניב רווחים ומתחיל לדשדש וכדי לנסות ולהבין מה לא מסתדר שם הוא עושה דברים שיכולים לגרום לעוד התדרדרות עסקית. הוא לוקח הלוואות נוספות, מחליף את הצוות ומנסה לכבות את האש מבלי להבין באופן אובייקטיבי היכן הבעיה. לפיכך, יש חשיבות לעצור לרגע ולהתייעץ עם מומחה. היועץ העסקי מאבחן את הקושי ובונה תכנית אסטרטגית בה מטפלים בקושי באופן ממוקד. בתוכנית מוכנסים ממדים של ארגון, שיווק, סטטיסטיקה ועוד ומציבים מטרות לשיפור העסק. תוך שלושה חודשים מגיע השינוי ותוך חצי שנה הוא מורגש ברווחים. כך שהייעוץ העסקי מהיר, חוסך זמן, חוסך מלעשות שטויות, מקדם ומשפר את העסק.

 

ייעוץ עסקי בעת משבר

בשל משבר הקורונה אלפי עסקים נאלצים להתארגן מחדש ולהתאים את בית העסק שלהם לתו הסגול ולהנחיות החדשות שאיתן נאלץ לחיות. לא רק שבעלי העסקים הפסידו אלפי שקלים במשבר, הם נאלצים לערוך שינויים בעסק, בשירות ובמוצרים כדי לפתוח אותו מחדש. קבלת ייעוץ עסקי יכול למזער נזקים ולהתנהל מחדש על פי התנאים החדשים. היועץ העסקי יבנה תכנית פעולה להתמודדות החדשה ויסייע לקדם ולשפר את העסק באופן המיטבי ביותר תוך ליווי צמוד, ניסיון ומקצועיות.

בקרו באתר – https://www.sorotsky.co.il/