הבדל בין חברות קידום

מה ההבדל בין חברת קידום חדשה לחברת קידום ותיקה

קידום אתרים במנוע החיפוש הוא עיסוק נפוץ מאוד היום בשל שתי סיבות עיקריות – האחת היא החשיבות הרבה של נוכחות ברשת עבור כל עסק או עצמאי בעל מקצוע, והשנייה היא השימוש הנפוץ מאוד במנועי חיפוש. אתרי אינטרנט הם הדרך העיקרית בה רוב הציבור מברר מידע ובוחר ממי לרכוש מוצר או שירות. פעמים רבות הבחירה מתבססת על האופציה הראשונה אליה נחשף המשתמש, ולכן יש עדיפות למקום גבוה בחיפושים רלוונטיים במנוע חיפוש. כאן נכנס לתמונה ההבדל בין חברת קידום חדשה לחברת קידום ותיקה.

על הניסיון

חברה מומחית לקידום אתרים היא בהכרח חברה בעלת ותק בתחום וזאת ממספר סיבות: ראשית, דיגיטאץ’ חברה לקידום אתרים בעלת ותק חברה שהצליחה לשרוד בשוק כלומר היא עושה עבודה טובה ומספקת תוצאות עבור לקוחותיה. בנוסף לכך, עובדים בעלי ותק בתחום מכירים היטב את שיטות העבודה השונות, את תנאי השוק ויודעים להתאים שיטות עבודה נכונות עבור כל לקוח. כמו כן, חברה מקצועית לקידום אתרים היא חברה שכבר יש בבעלותה נכסים אינטרנטיים בהם היא יכולה להשתמש כדי לקדם את האתר שלכם באופן אורגני. כמו כן חשוב לזכור שבמקרה של חברות קידום חדשות, תצטרכו אתם להיות הלקוחות הראשונים ואילו אצל חברות קידום אתרים מובילות וותיקות תוכלו לקבל המלצות או ביקורות מלקוחות עבר או לקוחות קיימים של החברה.

קידום אתרים

כמעט כולם מחפשים אנשי שירות או מוצרים באמצעות רשת האינטרנט. הדרך הקלה והנפוצה כיום לבצע חיפוש באינטרנט היא באמצעות מנועי חיפוש שיודעים להציג לפנייך אתרים רלוונטיים על פי שרשרת מילות חיפוש. למנועי החיפוש יש אלגוריתם מסובך על פיו נקבע סדר הצגת האתרים בדף תוצאות החיפוש – חברה לקידום אתרים באינטרנט תדע לייצר שינויים והתאמות באתר האינטרנט שלכם ובאתרים אחרים שישפרו את מיקום האתר שלכם ברשימת התוצאות ויביאו, בעקבות זאת, עלייה במכירות או במספר הלקוחות של החברה.

איך מקדמים?

ישנם שני סוגי קידום אתרים – האחד הוא קידום אתרים seo, כלומר קידום אתרים אורגני שמשמעותו ביצוע אופטימיזציה ושלל התאמות לאתר האינטרנט העסקי שלכם, כך שיתאים להגדרות של גוגל ולדרישות של מנועי חיפוש מאתרים שנחשבים בעיניו לאמינים ואותם הוא ממקם גבוה ברשימת התוצאות של חיפושים. חברה לקידום אורגני מתרכזת בתחום של התאמה של האתר לדרישות האלגוריתם. סוג קידום נוסף הוא קידום ממומן שבו מומחה קידום אתרים בוחר שרשראות חיפוש רלוונטיות שבהם האתר יופיע עוד לפני התוצאות האורגניות, יסומן כמודעה ויחייב אתכם על כל לחיצה על המודעה.

לסיכום

קידום אתרים באינטרנט הוא משימה מורכבת שדורשת משאבים של זמן והשקעה כספית לא מעטה אבל חברות העוסקות בקידום אתרים יוכלו לעשות עבודה טובה ומקצועית שתפיק הרבה יותר יתרונות עבור האתר שלכם ואף לשפר אותו מבחינת נראות ויכולות. חברת קידום אתרים טובה תשתמש גם בקידום אורגני וגם בקידום ממומן ובשני המקרים – חברת קידום ותיקה היא הרווח הנקי שלכם.